KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14829168
nr 1482 9168
Madonna, kopia efter J G Sparfvenfeldt. Ej signerad. Olja på duk, 73x58 cm, yttermått inklusive ram: 84x70 cm
Kondition: skadad
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 20:44:45
100 kr
150 kr
200 kr